Strategisk koordinering

Vi kjenner prosessene

Om oss

 911 75 455

 Kongens gate 2

BRAUTEN
EIENDOM

Vi er et sammensatt team med bred erfaring og kompetanse innen alle faser ved den juridiske eiendomsorganiseringen av eiendomsprosjekter. Eiendomsdannelse er både omfattende og sammensatt, og det viktigste elementet vil alltid være strategisk organisering og samkjøring av alle prosesser og involverte aktører. Vi kjenner til hele prosessen fra idéfase til overtakelse og kan tilby rådgivning fra start til slutt.

Våre oppdragsgivere erfarer ofte at de har behov som de ikke kjenner til, vi vil gjerne derfor komme i kontakt i tidlig fase slik at vi får avdekket dine behov og kan bistå med den mest optimale organiseringen.

De tjenester vi tilbyr er forhold som ikke blir ivaretatt av prosjektledelse, arkitekt, forretningsfører og megler, men som likevel er avgjørende for prosjektets lønnsomhet. Av erfaring ser vi behovet for at noen tenker på alle ledd i prosessen. Vi har som formål å bistå utbyggere med å redusere reklamasjoner og sørge for at oppgjør på prosjekter kan skje samtidig med overtakelse.

Vi bistår også med enkeltstående søknader om fradeling, seksjonering og opprydding i grunnboken. Vi er landsdekkende og har i dag prosjekter over hele landet. Vi har kontor i Trondheim og i Oslo.

Tjenester

VÅRE
TJENESTER


Ansatte

ANSATTE

DSC_0342_bw-72
Line Brauten
Daglig leder
Telefon: 924 88 033
line@brauteneiendom.no

DSC_0392_bw-72
Trine Lianes

Eiendomsrådgiver
Telefon: 916 04 280
trine@brauteneiendom.no

DSC_0458_bw-72Flutra Demaj
Eiendomsrådgiver/Jurist
Telefon: 995 45 583
flutra@brauteneiendom.no

Hugo Torgersen
Fagsjef/juridisk rådgiver
Telefon: 906 27 799
hugo@brauteneiendom.no

Mette Leinum
Salgs og markedsansvarlig
Tlf 464 28 420
mette@brauteneiendom.no

Mone Arner Knudtzon
Eiendomsrådgiver
Tlf 930 40 513
mone@brauteneiendom.no

DSC_0421_bw-72Liv Oda Taksgaard
Eiendomsrådgiver
Telefon: 480 96 008
livoda@brauteneiendom.no

DSC_0310_bw-72
Merethe Jacobsen

Kontoransvarlig
Telefon: 932 13 313
merethe@brauteneiendom.no

DSC_0417_bw-72Mia Sofie Hansen
Eiendomsrådgiver
Telefon: 450 14 300
mia@brauteneiendom.no

Hanna Broholm Stub
Kontoransvarlig
Tlf. 988 95 489
hanna@brauteneiendom.no

Renathe Bremseth Kristoffersen
Trainee
Telefon: 450 66 533
renathe@brauteneiendom.no

Kontakt

KONTAKT

Tlf. 911 75 455
brauten@brauteneiendom.no

Kongens gate 2
Pb. 6054 Torgarden
7435 Trondheim
Org.nr. 917 066 221

Avd. Oslo
Dronning Eufemias gate 42
0191 Oslo