Eiendomsorganisering

Vi kjenner prosessene

Tilvalgsavtaler nybygg
Tinglysing
Etablering
Seksjonering
Anleggseiendom
Fradeling
Eiendomsdannelse

Om oss

Brauten Eiendom

En helhetlig rådgiver innen eiendom

Langsiktig og gjennomtenkt organisering av eiendom av er avgjørende for lønnsomheten i et prosjekt. Skal man både sikre fremdrift og unngå uforutsette kostnader, må alt være på plass fra tidlig fase. Dette kan vi i Brauten Eiendom hjelpe med.

I stedet for å bruke ressurser på å koordinere spesialkompetanse fra ulike fagfelt, tar vi oss av alt – fra start til slutt. Vi hjelper til å strukturere planer, og vi gir helhetlig rådgiving om alle aspektene i dannelse og organisering av eiendom.

Da kan du som kunde være trygg på at alt blir gjort korrekt, i rett rekkefølge, til rett tid. Det gir både en smidigere prosess, færre avgifter og færre reklamasjoner.

Kompetansen og erfaringen vi sitter på, er unik i markedet. Den gjør at vi kan lose dere trygt gjennom det juridiske farvannet, og samtidig hjelpe til med å hente ut mer verdi.

Fra deling og seksjonering til opprydding i grunnbok og etablering av sameie. Vi gir oss ikke før siste spadetak.

Kundeuttalelser

Nordr, en av våre største kunder, har i en årrekke benyttet ulike tjenester hos oss. Vi tok en prat med Solveig Haugli, å spurte hvorfor de benytter oss og hva som gjør at vi bli valgt gang på gang.
– Det er blitt en selvfølge at vi tar med oss Brauten, og helst så tidlig som mulig. De har...

Les hele samtalen med prosjektleder Solveig.

Ansatte

Bilde av Line Brauten
Line Brauten
Daglig leder/Eiendomsmegler
Telefon: 924 88 033
line@brauteneiendom.no

Bilde av Trine Lianes
Trine Lianes

Eiendomsrådgiver
Telefon: 916 04 280
trine@brauteneiendom.no

Bilde av Flutra Demaj
Flutra Demaj
Eiendomsrådgiver/Jurist
Telefon: 995 45 583
flutra@brauteneiendom.no

Bilde av Hugo TorgersenHugo Torgersen
Fagsjef/juridisk rådgiver
Telefon: 906 27 799
hugo@brauteneiendom.no

Bilde av Liv Oda Taksgaard
Liv Oda Taksgaard

Eiendomsrådgiver
Telefon: 480 96 008
livoda@brauteneiendom.no

Bilde av Sissel Sagmyr
Sissel Sagmyr
Eiendomsrådgiver
Telefon: 911 71 521
sissel@brauteneiendom.no

Bilde av Mia Sofie Hansen
Mia Sofie Hansen
Eiendomsrådgiver
Telefon: 450 14 300
mia@brauteneiendom.no

Bilde av Miriam Pettersen
Miriam Pettersen

Eiendomsrådgiver
Telefon: 413 05 285
miriam@brauteneiendom.no

Bilde av Rita Løvseth Qvenild
Rita
Løvseth Qvenild
Eiendomsrådgiver
Telefon: 922 56 809
Rita@brauteneiendom.no

Bilde av Ida Helen Rostad
Ida Helen Rostad

Markedsansvarlig
Telefon: 924 03 611
ida@brauteneiendom.no

Bilde av Elida Gjervan
Elida Gjervan

Trainee
Telefon: 479 08 850
elida@brauteneiendom.no

Bilde av Ida Holgersen
Ida Holgersen

Trainee
Telefon: 482 88 775
ida.holgersen@brauteneiendom.no

Bilde av Merethe Jacobsen
Merethe Jacobsen

Kontoransvarlig

Referansekunder

   

Kontakt

KONTAKT

Telefon: 911 75 455
Epost: brauten@brauteneiendom.no
Org.nr. 917 066 221

Trondheim
Besøksadresse: Kongens gate 2
Postadresse:
Pb. 6054 Torgarden
7435 Trondheim

Oslo
Besøksadresse: Øvre Vollgate 9
Postadresse:
Rådhusgata 27
0158 Oslo