Line Brauten

Line Brauten

Daglig leder/Eiendomsmegler Telefon: 924 88 033 line@brauteneiendom.no Kort oppsummering av Line her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adi

Continue Reading
Merethe Jacobsen

Merethe Jacobsen

Kontoransvarlig Telefon: epostadresse Kort oppsummering av Merethe her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer nec odio

Continue Reading
Ida Helen Rostad

Ida Helen Rostad

Markedsansvarlig Telefon: 924 03 611 ida@brauteneiendom.no Kort oppsummering av Ida Helen her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing

Continue Reading
Elida Gjervan

Elida Gjervan

Trainee Telefon: 479 08 850 elida@brauteneiendom.no Kort oppsummering av Elida her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Inte

Continue Reading
Miriam Pettersen

Miriam Pettersen

Eiendomsrådgiver Telefon: 413 05 285 miriam@brauteneiendom.no Kort oppsummering av Miriam her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscin

Continue Reading
Hugo Torgersen

Hugo Torgersen

Fagsjef/juridisk rådgiver Telefon: 906 27 799 hugo@brauteneiendom.no Kort oppsummering av Hugo her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adip

Continue Reading
Mia Sofie Hansen

Mia Sofie Hansen

Eiendomsrådgiver Telefon: 450 14 300 mia@brauteneiendom.no Kort oppsummering av Mia Sofie her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscin

Continue Reading
Sissel Sagmyr

Sissel Sagmyr

Eiendomsrådgiver Telefon: 911 71 521 sissel@brauteneiendom.no Kort oppsummering av Sissel her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscin

Continue Reading
Liv Oda Taksgaard

Liv Oda Taksgaard

Eiendomsrådgiver Telefon: 480 96 008 livoda@brauteneiendom.no Kort oppsummering av Liv Oda her. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisci

Continue Reading